HAKKIMIZDA

İnovatif üretim, pozitif değer

Çevrecilik

Çevreye duyarlı üretime destek veriyoruz.

Güvenilirlik

Paydaşlarımızın güvenini sağlayarak büyüyoruz.

Üretkenlik

Geniş üretim hattı ile her zaman yanınızdayız.
1983’ten beri aynı heyecan ile…

Mersan Paslanmaz Makine olarak 1983 yılında Tekstil Finisaj Makineleri imalatı yapmak için kurulduk. Kurulduğumuz günden bu güne dek, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin tespit ve temini için kullanmaktayız.

Sürekli gelişim ve kalite odaklılığına inanıyor, hizmet kalitesini sürekli iyileştirici ve geliştirici adımlar atan bir kurum kültürüne sahip olmayı amaç ediniyoruz.

Dünya üzerinde bulunan bir çok mümessilliğimiz ile, tüm dünyaya makine üretiyor, çevreye ve topluma katma değer sağlayacak ürünler tasarlıyoruz. Çağdaş teknoloji ile donatılmış fabrikamızda tüm dünyada 30’u aşkın ülkeye makine ihraç ediyoruz.

Üretim

Ürünlerimizde kalite hammadde ve uzun ömürlü yedek parçalar kullanmaktayız. Esenyurt’ta bulunan merkez ofisimiz ve Çorlu/Tekirdağ’da bulunan fabrikamızda tüm dünya için endüstriyel tasarımlar oluşturuyor, işinize katma değer katacak ürünler üretiyoruz.

Ar-Ge

Ar-Ge departmanımızda, endüstriyel tasarımlarda yeni teknolojinin yanı sıra, katı modellemeler kullanarak makinelerimizin maruz kalabileceği tüm dış faktörleri tespit ediyoruz. Bu sayede makinenin parçalarının ekonomik ömürlerini belirliyor, uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz tekstil finisaj makineleri üretiyoruz.

0
Makine Hattı
0
Yıllık Deneyim
0
Kıtaya İhracat
0
Ülkeye Üretim