ŞİRKET PROFİLİ
Mersan Paslanmaz Makine olarak 1983 yılında Tekstil Finisaj Makineleri imalatı yapmak için kurulduk. Kurulduğumuz günden bu güne dek, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin tespit ve temini için kullanmaktayız. Sürekli gelişim ve kalite odaklılığına inanıyor, hizmet kalitesini sürekli iyileştirici ve geliştirici adımlar atan bir kurum kültürüne sahip olmayı amaç ediniyoruz.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda şirket içerisinde oluşturduğumuz Ar-Ge departmanında, 35 yıllık birikimimiz ile kaliteli hammadde seçiminden üretim aşamasında kullanılan ileri teknolojiye kadar her şeyin takip ve kalite kontrolünü sağlamaktayız. Hızla büyüyen bir aile olarak ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz bir çok makinede gerek yazılım gerek altyapı olarak dünya standartlarında teknolojileri kullanmaktayız.

Dünya üzerinde bulunan bir çok mümessilliğimiz ile, tüm dünyaya makine üretiyor, çevreye ve topluma katma değer sağlayacak ürünler tasarlıyoruz. Çağdaş teknoloji ile donatılmış fabrika ve atölyemizde tüm dünyada 25'i aşkın ülkeye makine üretiyoruz.
Copyright © 2017 - Mersan Textile Machinery
Bu web sitesinde kullanılan içeriğin izinsiz kopyalanması yasaktır.